سلام مهمان گرامی خوش امدید

ملکی

۱- آپارتمانی به صورت پیش فروش خریده شده که متراژ در قرارداد 65 متر قید شده ولی در سند 62 متر ثبت شده تفاوت متراژ به نفع خریدار چگونه محاسبه می شود آیا باقیمت زمان معامله باید مبلغ به خریدار عودت شود یا قیمت روز ملک؟


پرسیده شده در :۲۱ فروردین ۱۳۹۹
گروه وکلای دادفران 257 بار پسندیده شده
پاسخ داده شده توسط وکیل پایه یک دادگستری آرش علیزاده نیری
پاسخ : طبق ماده 7 قانون پیش فروش آپارتمان باید محاسبه بشه اگر 3 متر کسری بیش از 5% کل باشه قیمت روز و اگر 3 متر کمتر از 5% کل باشه قیمت مندرج در قرارداد

تاریخ ثبت پاسخ : ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ گروه وکلای دادفران 109 بار پسندیده شده