سلام مهمان گرامی خوش امدید

قوانین و مقررات سایت

خدمات وب سایت دادفران

در حال حاضر دادفران در حوزه مشاوره آن لاین و مشاوره حضوری فعالیت می نماید. برای استفاده از این خدمات می توانید سوال خود را از طریق وب سایت پرسیده و یا جهت تعیین وقت مشاوره حضوری با ما تماس بگیرید.
برای برقراری ارتباط با ما می توانید از اینجا شروع کنید.

همکاران ما در دادفران

تمامی افرادی که پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند از وکلای پایه یک دادگستری در شهر های مختلف می باشند و هیچ شخص غیر وکیلی پاسخ گوی سوالت شما نخواهد بود.

حریم خصوصی

ما در دادفران به حریم خصوصی شما اهمیت می دهیم لذا صرفا اطلاعاتی را که شما در اختیار ما می گذارید نگهداری می نماییم.

شرط عدم مسولیت

گروه وکلای دادفران در خصوص پاسخ های ارایه شده در وب سایت هیچ گونه تعهدی به کاربران ندارد چرا که ممکن است بخشی از موضوع مورد نظر شما نهفته باشد و وکلای ما از آن آگاه نباشند .

قانون صالح به رسیدگی

وب سایت دادفران تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و هر گونه اختلاف در کشور ایران مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

قوه قاهره

دادفران خود را ملزم به انجام تعهدات خود می داند ولی در صورت بروز شرایط فوق العاده و فورس ماژور تعهدات طرفینی از بین خواهد رفت و تا زمان رفع مشکل تعهدی بر عهده هیچ کس نخواهد بود.

سن کاربران

برای استفاده از خدمات سایت سن قانونی (۱۸ سال تمام) الزامی بوده و در غیر اینصورت می بایست استفاده از سایت توسط والدین یا قیم قانونی انجام شود . عدم رعایت این امر راسا بر عهده مشتری خواهد بود.