درخواست وکیل

درخواست وکیل ، گروه وکلای دادفران با در اختیار داشتن بهنرین وکلا و اساتید دانشگاه امکان استفاده از بهترین خدمات تخصصی وکالت را ممکن ساخته است ، در گروه وکلای دادفران شعار ما استفاده از بهترین وکلا به صورت تخصصی است.

 

وکالت تخصصی

خط مشی گروه وکلای دادفران

درخواست وکیل - گروه وکلای دادفران
درخواست وکیل – گروه وکلای دادفران

درخواست وکیل

گروه وکلای دادفران درخواست وکیل متبحر را برای شما سهل نموده ، برای مشاوره با وکیل متخصص می توانید از طریق روش ها مختلفی اقدام نمایید ، وکلای دادفران می توانند از طریق تلفن و ابزارهای رایانه ای و در صورت نیاز از طریق مشاوره حضوری نیاز های حقوقی اشخاص حقیقی و حقوقی را بر طرف می نمایند.

برنامه ویژه

گروه وکلای دادفران برنامه ویژه ای را جهت اشخاص حقوقی تدوین نموده است ، امکان ارایه مشاوره و وکالت را به نحوی ایجاد نموده که شرکت های متوسط و کوچک نیز امکان اخذ مشاوره را داشته باشند.

گروه برای اشخاص حقیقی و حقوقی پلن های ویژه ای را طراحی نموده که موکلین می توانند با استفاده از این طرح ها اولا از بروز اختلافات احتمالی پیشگیری نمایند و ثانیا در صورت بروز اختلاف و یا درگیرشدن در پرونده های قضایی با کمترین هزینه از خدمات حرفه ای وکلای متخصص دادفران استفاده نمایند تا انشالا هیچ حقی از اشخاص تضییع گردد.

 

شرکت داری حرفه ای

یکی از مشکلاتی که گروه وکلای دادفران تلاش در حل آن نموده است ابداع طرح شرکت داری حرفه ای است ، شرکت داری حرفه ای طرحی است که برای اشخاص حقوقی طراحی شده است ، در این طرح با استفاده از مشاورین متخصص در حوزه های مختلف مانند حقوقی ، مالی ، مالیاتی و منابع انسانی روند تصمیم گیری مدیران را ساده نموده و از تهاتف نظرات متعارض چلوگیری خواهد شد.

چرا وکلای گروه دادفران ؟

در گروه دادفران هر یک از وکلای گروه بر روی تخصص خاصی فعالیت می نماید نتیجه این تخصص گرایی تجمیع تخصص و تجربه در حوزه های مشخص و نتیجتا بالا بردن احتمال برنده شدن و احقاق حقوق مراجعین گرامی است. در گروه دادفران علاوه بر وکیل پرونده شما همیشه چندین نفر از وکلای پایه یک دادگستری متخصص و با تجربه پرونده را مطالعه نموده و راه کار های ممکن را در نظر خواهند گرفت تا شانس برنده شدن موکلین به حداکثر خود برسد.

 

تخصص وکلای گروه

 

تعیین وقت مشاوره با هماهنگی قبلی

جهت اخذ مشاوره در مورد این موضوع با ما تماس بگیرید

تلفن همراه : ۰۹۱۲۲۰۹۱۵۷۵

تلفن ثابت : ۸۸۰۷۱۵۱۹

وکیل پایه یک دادگستری

عضو کانون وکلای دادگستری مرکز ( تهران )