درخواست وکیل

درخواست وکیل ، گروه وکلای دادفران با در اختیار داشتن بهنرین وکلا و اساتید دانشگاه امکان استفاده از بهترین خدمات تخصصی وکالت را ممکن ساخته است ، در گروه وکلای دادفران شعار ما استفاده از بهترین وکلا به صورت تخصصی است.

 

وکالت تخصصی

خط مشی گروه وکلای دادفران

درخواست وکیل - گروه وکلای دادفران
درخواست وکیل – گروه وکلای دادفران

درخواست وکیل

گروه وکلای دادفران درخواست وکیل متبحر را برای شما سهل نموده ، برای مشاوره با وکیل متخصص می توانید از طریق روش ها مختلفی اقدام نمایید ، وکلای دادفران می توانند از طریق تلفن و ابزارهای رایانه ای و در صورت نیاز از طریق مشاوره حضوری نیاز های حقوقی اشخاص حقیقی و حقوقی را بر طرف می نمایند.

برنامه ویژه

گروه وکلای دادفران برنامه ویژه ای را جهت اشخاص حقوقی تدوین نموده است ، امکان ارایه مشاوره و وکالت را به نحوی ایجاد نموده که شرکت های متوسط و کوچک نیز امکان اخذ مشاوره را داشته باشند.

گروه برای اشخاص حقیقی و حقوقی پلن های ویژه ای را طراحی نموده که موکلین می توانند با استفاده از این طرح ها اولا از بروز اختلافات احتمالی پیشگیری نمایند و ثانیا در صورت بروز اختلاف و یا درگیرشدن در پرونده های قضایی با کمترین هزینه از خدمات حرفه ای وکلای متخصص دادفران استفاده نمایند تا انشالا هیچ حقی از اشخاص تضییع گردد.

 

نیاز به تنظیم قرارداد دارید ؟ اینجا کلیک کنید !

شرکت داری حرفه ای

یکی از مشکلاتی که گروه وکلای دادفران تلاش در حل آن نموده است ابداع طرح شرکت داری حرفه ای است ، شرکت داری حرفه ای طرحی است که برای اشخاص حقوقی طراحی شده است ، در این طرح با استفاده از مشاورین متخصص در حوزه های مختلف مانند حقوقی ، مالی ، مالیاتی و منابع انسانی روند تصمیم گیری مدیران را ساده نموده و از تهاتف نظرات متعارض چلوگیری خواهد شد.

 

تخصص وکلای گروه

 

برای استفاده از خدمات حرفه ای وکالت و مشاوره حقوقی  گروه وکلای دادفران می توانید با استفاده از شماره های زیر با متخصصین گروه ارتباط برقرار نمایید.

دفتر گروه : ۰۲۱۸۸۰۷۱۵۱۹

شماره همراه : ۰۹۱۲۲۰۹۱۵۷۵