سامانه جستجو قوانین
درباره گروه حقوقی دادفران :

طرح يك دعوي در دادگاه، نياز به صرف هزينه و زمان بسياري دارد و اغلب افراد غير متخصص  با اولين حضور در دادگاه نه تنها درست عمل نكرده، بلكه به نتيجه مورد نظر خود نخواهند رسيد.

بنابراين ما تصميم گرفتيم متفاوت عمل كرده و با تاسيس يك گروه حقوقي و با استفاده از متخصصين ساير رشته ها با ارائه مشاوره يا عنداللزوم قبول وكالت و دفاع از حقوق موكلين، به مشتري هايمان كمك كنيم تا با كمترين هزينه كار درست را انجام دهند.

گروه حقوقی دادفران محيطي را فراهم آورده تا مشتريانش به دور از محيط دادگاه و درميان جمعي از اساتید دانشگاه،  قضات بازنشسته ، وكلاي خوش فكر و مشاورين زبده به بررسي ابعاد مختلف موضوع دعوي بپردازند و بهترين راه كار حقوقي را بيابند.

بخشي از كسب و كار ما آموزش اشخاص حقوقي دولتي ويا خصوصي و اشخاص حقيقي در زمينه تعهدات حقوقي آنها مي باشد؛ فلسفه اين كار اعمال "قانون پيش گيرانه" است به طريقي كه وكلا و مربيان خبره ما اطلاعات مورد نياز حقوقي لازم را در اختيار قرار مي دهند. اين آموزش ها مي تواند در زمينه قرارداد كار، تنظيم قراردادهاي تجاري و لوايح حقوقي، راه اندازي صندوق هاي سرمايه گذاري يا دريافت خدمات مالي يا مجوز اعتباري، و يا كمك به حل يك دعوي، باشد.

اشخاص حقيقي و حقوقي همه روزه با مسايل حقوقي سروكار دارند و با بالارفتن سطح اطلاعات حقوقي جامعه يك اقدام اشتباه مي تواند به بهاي از بين رفتن وقت و هزينه دادرسي و همچنين حقوق حقه شما تمام گردد كه اين خود به تنهايي لزوم مشورت با يك وكيل را توجيه مي كند، بنابراين نياز به ايجاد يك فرهنگ جديد احساس مي شود. فرهنگ "انجام شكل صحيح كار در اولين تلاش" كه خوشبختانه خواهان زيادي دارد، به كرات ديده شده كه طرح دعواي نا مناسب و با عناوين اشتباه باعث تحميل هزينه هاي گزافي به موكلين شده است لذا مي بايست امور حقوقي خود را به وكلاي چيره دست سپرد.

با چنين رويكردي گروه حقوقی  دادفران در سال 1394  با استفاده از وكلاي مجرب و همچنين كارشناسان زبده ساير رشته ها از قبيل امور مالي و سرمايه گذاري، رايانه ، بازرگاني و .. تاسيس گرديده، اميد است كه بتواند رسالت خود را در زمينه احقاق حقوق به خوبي انجام داده و در راه تامين عدالت قضايي گام بردارد.