سامانه جستجو قوانین
چرا ثبت برند ؟

تصور بفرماييد براي راه اندازي كسب و كار خود وقت و انرژي و هزينه زيادي را صرف نموده ايد تا كسب و كار خود را به ديگران شناسانده و اعتماد عمومي را جلب نماييد، سپس شخص ديگري برندي كه تمام ارزش خود را مديون شماست ثبت مي نمايد و امتياز استفاده از اين نام تجاري را به صورت انحصاري براي خود بدست مي آورد در چنين حالتي ارزش افزوده تلاش شما به راحتي از دست خواهد رفت ...
معمولا در مورد استارت آپ ها موسسين از نتيجه فعاليت خود مطمين نيستند لذا از ثبت برند خود به دليل وقت و هزينه بر بودن اجتناب مي نمايند و بيشتر به جنبه هاي فني استارتاپ خود توجه مي نمايند كه همين امر باعث ايجاد مشكلات فراواني شده و پرونده هاي بسياري با مضمون سو استفاده از برند تجاري ثبت شده يا حتي ثبت نشده ايجاد مي شود. بي توجهي نسبت به ثبت علامت تجاري صرفا مختص كسب و كار هاي نو ظهور نيست پرونده هاي زيادي براي شركت هاي با سابقه مطرح شده كه نشان دهنده اهميت استفاده از مشاور حقوقي متخصص در اين زمينه و داشتن اطلاعات كافيست تا خداي نكرده ماحصل زحمات به سادگي از دست نرود.
همچنين موارد بسيار شايعي وجود دارد مبني بر سو استفاده از برند هاي ثبت شده كه مي توان به راحتي جهت جلوگيري از چنين سو استفاده هايي اقدامات لازم را انجام داد.
با چنين رويكردي و با استفاده از تجربيات وكلا و كارشناسان حقوقي و ساير رشته هاي موسسه دادفران مفتخريم كه بتوانيم جهت حفظ حقوق كارآفرينان و تجار در كنار شما از مرحله ايده تا تجاري سازي در كنار شما باشيم

 

چگونه برند خود را ثبت نماييم :

ثبت برند يك امر بسيار دقيق و با اهميت است كه مي بايست توسط متخصصين انجام شود لذا خواهشمند است جهت ثبت برند خود توسط متخصصين امر با موسسه تماس بگيريد.

 

 

موسسه حقوق و اقتصاد دادفران اعلم